Тиждень Безпеки

24 квіт. 2024
З метою підвищення обізнаності дітей, батьків та персоналу про безпеку, від 15.04.2024 по 19.04.2024 в КЗ ЗДО № 7 «Ластівка» був проведений Тиждень Безпеки. Протягом цього тижня ми зосередили увагу на різних аспектах безпеки, включаючи безпеку на дорозі, у лісі, вдома, небезпечні предмети та пожежну безпеку. Заходи які були здійснені протягом Тижня Безпеки.

Безпека на дорозі:
Організація вікторин та інтерактивних занять з правил дорожнього руху.
Безпека у лісі:
Проведення ігор та вправ, що сприяють усвідомленню небезпеки у лісі.
Безпека вдома:
Проведення бесід та консультацій для батьків про безпеку вдома та профілактику травматичних ситуацій.
Розгляд ситуаційних задач з дітьми про безпеку вдома та виконання рольових ігор.
Небезпечні предмети:
Презентація інформації про небезпечні предмети та навчання дітей, як їх впізнавати та уникати.
Пожежна безпека:
Співробітниками ДСНС України м.Новомосковська, було проведено тренування з персоналом дошкільного закладу з використання вогнегасників та інших засобів пожежогасіння.
Практичний психолог КЗ ЗДО №7 "Ластівка" Любов Мордвіна провела тренінг "Перша психологічна допомога". Мета тренінгу полягала у підготовці вихователів до надання ефективної та сприятливої психологічної підтримки дітям в небезпечних ситуаціях.
В результаті проведення Тижня Безпеки, у всіх учасників набулися нові знання та навички щодо безпечної поведінки в різних ситуаціях. Наш дошкільний заклад продовжуватиме працювати над збільшенням обізнаності щодо безпеки серед всіх учасників спільноти.