Методичне об`єднання вихователів старших груп ЗДО міста

25 лют. 2021
25 лютого 2021 року вихователі старших груп закладів дошкільної освіти міста, слухачі міського методичного об’єднання, яке відбулось на базі КЗ ЗДО № 7 «Ластівка», ознайомилися з цікавим досвідом роботи вихователя, нашого закладу, Цурікової Наталії Іванівни з теми «Застосування методів ТРВЗ-технології для розвитку творчих здібностей дошкільників».

Застосовані в роботі з дітьми методи: «Світ чарівних кругів Луллія» та «Світ маленьких чоловічків» на занятті з художньої літератури та народознавства з дітьми старшого дошкільного віку «Стежинами казок» підтвердив їх дієвість щодо розвитку у дітей зв’язного мовлення, творчої фантазії та таких якостей, як гнучкість, системність, діалектичність, пошукову активність, прагнення до новизни.
  Слухачами було підготовано багато цікавих  дидактичних  ігор з національно-патріотичного виховання дошкільників які були вдало обіграні під час засідання.