Дитячий садок зустрічає своїх дошкілят та гостей після ремонту!

10 вер. 2018
Дитячий садок зустрічає своїх дошкілят та гостей після ремонту!

В ДНЗ №7 «Ластівка» було замінено вікна.

І ось 3-го вересня садочок зустрів своїх дошкільнят. Відбулося велике свято.

А яке свято без гостей та подарунків. Привітати дітей, батьків, колектив приїхали: заступник міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери - Олександр Олексійович Іванов, член комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста Леонід Іванович Матвієнко, член комісії з питань розвитку місцевого самоврядування - Зоя Петрівна Петрусенко,начальник відділу виховної роботи, дошкільної та поза дошкільної освіти Наталя Вікторівна Куга.

Гостей зустріли дітлахи, які віршами розповіли про свій садочок.

Іванов Олександр Олексійович подякував всім, хто працював над відкриттям дитячого садка, нагородив працівників закладу та батьків, які приймали активну учать, подяками і грамотами, а Матвієнко Л.І. подарував для садочка такий необхідний пилосос.

В свою чергу батьки:Малишко Д., Кравченко М., Латмаріна А.,Мицик А., Куніна В.С., Скобилко В.В., Русіна М.Ю.,Знахур Н.Л.,Швець А.В., та колектив дякували Іванову за співпрацю та всім хто був не байдужий до проблем садочка.

Після урочистості гості мали нагоду побувати в затишних групових кімнатах.