Пріорітетні напрямки

Пріорітетним напрямком закладу дошкільної освіти є

Н а р о д о з н а в с т в о

Основною метою такого напрямку є  розширення світогляду дітей, розвиток їх культурну компетентність та розуміння різноманітності культурного спадку.

Створення навчально-виховного середовища  дошкільного закладу народозначого напрямку виникла рядом причин:

-Вивчення традицій та свят: Діти можуть дізнатися про народні свята та традиції українського народів, їхні особливості та значення.

- Вивчення етнічної культури: Знайомство з традиціями, обрядами, кухнею, одягом та мистецтвом українського народу

Народознавство сприяє розвитку культурної толерантності, усвідомлення різноманітності та підвищенню інтересу до української культури та традицій.