29 жовт. 2021

Рзвага

В ЗДО "Ласівка" пройшла розвага для дітей дошкільного віку, яка була присвячена Осені. Актуальною постала тема щодо збереження здоров'я в теперішній час. Педагогічний колектив творчо підійшов до підготовки цієї розваги та розділили між собою такі ролі: Вірус та Мікроб, Часник та дружина Цибуля, Калина та Осінь і веселий Пасічник та мудрий Лісовичок. Діти були в захваті від веселої розваги та винесли для себе потрібні знання!
28 жовт. 2021

Конкурс "Поетична мозаїка"

Переможниця міського літературного конкурсу " Поетична мозаїка" Прудка Аліса - вихованка старшої групи " Веселка " КЗ ЗДО #7 "Ластівка" Вітаємо з перемогою та бажаємо творчих успіхів!!!
8 жовт. 2021

Семінар-практикум «Народознавство як джерело становлення особистості дошкільника крізь призму інноваційної діяльності»

08 жовтня 2021 року на базі нашого закладу відбувся міський семінар-практикум для вихователів-методистів та вихователів старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти, «Народознавство як джерело становлення особистості дошкільника крізь призму інноваційної діяльності». Колектив закладу ознайомив присутніх із системою роботи з даного питання.
5 бер. 2021

Зі святом, люба Матусю!

Промайнув тиждень дитячих свят присвячених любим мама та всім жінкам!
25 лют. 2021

Методичне об`єднання вихователів старших груп ЗДО міста

25 лютого 2021 року вихователі старших груп закладів дошкільної освіти міста, слухачі міського методичного об’єднання, яке відбулось на базі КЗ ЗДО № 7 «Ластівка», ознайомилися з цікавим досвідом роботи вихователя, нашого закладу, Цурікової Наталії Іванівни з теми «Застосування методів ТРВЗ-технології для розвитку творчих здібностей дошкільників».
19 лют. 2021

Методичне об`єднання вихователів спеціалізованих груп та школи молодих спеціалістів

Тема методичного об'єднання : " Перспективи впровадження української етнопедагогіки у сучасний виховний процес в дошкільному закладі." Керівники методичних об'єднань: Жевжик Алла Павлівна та Апалькова Зоя Василівна
19 лют. 2021

Конкурс " Петриківський дивоцвіт"

Вишуканий та неповторний петриківський розпис.... Ще б пак, адже в основі його барвистих візерунків лежить безмежна любов до рідного краю! Магія петриківського розпису полонила серця наших вихованців. Натхнення, захоплення цим дивовижним розписои відобразили діти у своїх роботах проведеного першого етапа конкурсу " Петриківський дивоцвіт". Кращі робтти вихованців будуть направленні для участі у другому етапі міського конкурсу серед вихованців дошкільних закладів.
13 лист. 2018

Конкурс «Петриківський дивоцвіт» І тур відбувся в ЗДО № 7 «Ластівка» 12.11.2018 року

Мета Конкурсу: Популяризація української народної творчості, зокрема петриківського розпису, залучення дітей до традицій та художньої спадщини українського народу, виховання почуття прекрасного
10 вер. 2018

Дитячий садок зустрічає своїх дошкілят та гостей після ремонту!

27 черв. 2018

1 червня - День захисту дітей